strategico.uam@gmail.com
+380 50 312 1208
+380 63 776 7766

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ

Рівненська обласна організація

STRATEGICO: Стратегічні комунікації

Українська асоціація маркетингу провела інтеграційні зустрічі для ВПО

Українська асоціація маркетингу провела інтеграційні зустрічі для ВПО

Українська асоціація маркетингу провела інтеграційні зустрічі для ВПО

У Рівному у липні - жовтні 2022 пройшли інтеграційні зустрічі для внутрішньо переміщених осіб, які прибули на Рівненщину з регіонів, що зазнають жахливих руйнувань внаслідок російської агресії. Події відбулися у партнерстві з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. Співорганізатором зустрічі виступили Рівненський міський центр зайнятості, Рівненський обласний центр зайнятості, Департамент соціальної політики Рівненської міської ради.

Учасники з числа ВПО отримували актуальну інформацію щодо вакансій на ринку праці (від управлінських посад до робітничих професій) від роботодавців області, а також дізналися про:
- можливості для професійної перепідготовки та навчання;
- сприяння центру зайнятості у розірванні трудового договору з роботодавцем за колишнім місцем проживання тощо (особливо це актуально для мешканців областей, куди зараз неможливо повернутися);
- можливості соціального забезпечення впо (як оформити виплати) та іншої допомоги;
- право на безоплатну вторинну юридичну допомогу та захист своїх прав у Європейському суді з прав людини;
- роботу та підтримку впо юристами регіонального офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини;
- можливості для отримання допомоги від міжнародних організацій та фондів;
- безкоштовну медицину для себе та своїх рідних;
- можливості для дітей у скаутській організації "Пласт".

А також — про пізнавальне дозвілля, яке забезпечує рівнянам і гостям міста Рівненський обласний краєзнавчий музей — для дорослих і дітей, які цікавляться історією Рівненщини.

Незважаючи на те що Рівненська область упродовж тривалого часу потерпає від ракетних ударів від військ рф, тут продовжують приймати переміщених осіб з інших областей і у різний спосіб допомагати їм. Якщо ви хочете запропонувати свою допомогу та розповісти про послуги своєї компанії/організації для переміщених осіб на Рівненщині, будь ласка, напишіть на електронну скриньку strategico.uam@gmail.com. Ми обговоримо детально нашу взаємодію.

Дякуємо за партнерство у проведенні інтеграційних зустрічей: Лесі Парчук, начальниці відділу організації профорієнтації Рівненського обласного центру зайнятості, Руслані Бодренко, заступниці директора Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Світлані Ротар, Світлані Яцюк та колективу Рівненського міського центру зайнятості, Олександру Сєрих і Сергієві Іллюку — представникам регіонального офісу Уповноваженого ВРУ з прав людини у Рівненській області; Тетяні Горбатюк, Ользі Мосійчук та Департаменту соціальної політики Рівнеради; Олені Шеруді — представниці Української Гельсінської спілки з прав людини в Рівному; Олександру Кузику та регіональному офісу з надання безоплатної вторинної правової допомоги; Олександру Булизі, директору Рівненського обласного краєзнавчого музею; Олександру Гладунову — консультанту з маркетингу та соціального підприємництва, директору Рівненської обласної організації УАМ, і всім, хто спільно з нами бере участь у організації подій для внутрішньо переміщених українців.

Наталя Богданець —  для ГО "УАМ"

Фото з інтеграційної зустрічі ВПО у Рівному, жовтень 2022 року