strategico.uam@gmail.com
+380 50 312 1208
+380 63 776 7766

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ

Рівненська обласна організація

STRATEGICO: Стратегічні комунікації

Триває набір учасників тренінгового курсу "Управління проєктами"

Триває набір учасників тренінгового курсу

Триває набір учасників тренінгового курсу "Управління проєктами"

Для кого: якщо ви плануєте працювати на посаді проєктного менеджера або подати проєкт на грантове фінансування від донорської організації, цей курс — для вас. Тривалість: 40 академічних годин, включно з індивідуальними консультаціями щодо розробки власного проєкту (заявки на фінансування).

Старт курсу: 04 квітня 2023

Кількість місць обмежена: ми шукаємо лише 25 учасників, які готові стати професіоналами з управління проєктами. Щоб взяти участь у відборі, зареєструйтеся (link) вже зараз.

Заявки приймаємо до 23 березня 2023 включно.

Який результат ви отримаєте:
  • - під час навчання ви отримаєте індивідуальні консультації та напишете проєктну заявку на залучення фінансування у конкурсах та пітчингах, актуальних на період навчання, зокрема:
  • - конкурси від ЄС — Business Bridge (надання фінансової підтримки українським малим і середнім компаніям) та "Еразмус для молодих підприємців – Україна" (термін подання заявок: до 23 квітня 2023 року)
  • - конкурс стартапів Future of Ukraine (відбудеться в рамках міжнародного економічного форуму Future of Ukraine Summit в Берліні, 7-8 червня) 
  • - конкурс програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” (термін подання заявок: до 24 липня 2023 року)
  • - конкурс програми “Ukraine: Relief, Resilience, Recovery” за фінансування German Marshall Fund of the United States
  • - українська урядова програма "Грант на власну справу" та інші
  • - зможете використати здобуті знання і навички на посаді проєктного менеджера на підприємстві
  • - отримаєте результати дослідження потреб роботодавців, які анонсували вакансії проєктних менеджерів, та інформацію про ці вакансії
  • - отримаєте сертифікат Української асоціації маркетингу про проходження тренінгового курсу.

Формат навчання.
Онлайн-заняття, по 2 академічні години двічі на тиждень, загалом — 30 год.: тренінгові сесії, практичні заняття, рольові вправи, а також індивідуальні консультації від запрошених експертів з проєктного менеджменту онлайн.

Під час занять ми розглянемо основні інструменти планування та управління проєктами: розробку стратегії та план реалізації, типові формати представлення бізнес-проєктів та заявок на отримання грантового фінансування від міжнародних донорських організацій, збір інформації та аналіз проблем цільової аудиторії, моніторинг реалізації та оцінювання результативності проєкту. Також — обговоримо питання розробки бюджетів планів та грантових заявок, особливості венчурного фінансування та представлення стартапів, організації зв’язків з громадськістю та інтернет-маркетингу.

Детальна програма (link). 

Автор курсу, модератор: Олександр Гладунов, віцепрезидент Української асоціації маркетингу, керівник понад 20-ти грантових проєктів, профінансованих міжнародними донорськими організаціями, експерт Українського культурного фонду (2023), прекваліфікований експерт з маркетингу проєкту консультаційної підтримки МСБ ЄБРР (2016), директор з маркетингу багатогалузевих холдингових компаній (2008-2013). Автор книги "Дітям капітана Гранта. Професійний маркетинг для грантоїдів".

Зареєструватися зараз (link).

Цей захід здійснено за підтримки Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).