strategico.uam@gmail.com
+380 50 312 1208
+380 63 776 7766

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ

Рівненська обласна організація

STRATEGICO: Стратегічні комунікації

Стан громадської думки на деокупованих територіях України — експертне обговорення

Стан громадської думки на деокупованих територіях України — експертне обговорення

Стан громадської думки на деокупованих територіях України — експертне обговорення

У середу, 17 квітня, о 13:00 відбудеться експертне обговорення результатів соціологічного дослідження стану громадської думки на деокупованих територіях України. Організатори: Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні, Аналітична група Стратегіко.

Соціологічне дослідження було проведено у 2023 році, за ініціативи і фінансування Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні. Методи дослідження: анкетування жителів звільнених територій, проведення глибинних інтерв’ю та кабінетного дослідження відкритих джерел інформації. Думки, висловлені авторами Аналітичного звіту за результатами дослідження, є їхньою особистою точкою зору та можуть не співпадати з офіційною позицією Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні.

Учасники: Фелікс Гетт - директор Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні та Республіці Молдова, Богдан Басій - координатор проєктів Представництва Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні; Володимир Паніотто - генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), (онлайн); Світлана Богатирчук-Кривко - член української делегації в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи, (онлайн); Наталя Богданець - керівник проєктів ГО «УАМ», членкиня команди дослідницького проєкту, (онлайн); Наталія Ткаченко - дитячий психолог, членкиня команди дослідницького проєкту; Володимир Ляшенко - Представник Національної ради в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі.

Модератор: Олександр Гладунов - керуючий партнер аналітичної групи Стратегіко, віцепрезидент Української асоціації маркетингу.

Трансляція обговорення пройде на YouTube каналі інформаційної агенції "Укрінформ"https://www.youtube.com/watch?v=9vyDkGNU-7k