strategico.uam@gmail.com
+380 50 312 1208
+380 63 776 7766

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ

Рівненська обласна організація

STRATEGICO: Стратегічні комунікації

Отримайте бізнес-ін’єкцію по цифровізації разом з MEREZHA.Meteorites

Отримайте бізнес-ін’єкцію по цифровізації разом з MEREZHA.Meteorites

Отримайте бізнес-ін’єкцію по цифровізації разом з MEREZHA.Meteorites

Перший в Україні формат #MEREZHA_Meteorites: 1 хвилина — 1 спікер — 1 ідея. Усього 10 хвилин – не довше, ніж випити чашку кави за ланчем.

Ознайомтеся зі спікерами конференції та реєструйтеся на подію зараз (посилання). Участь безкоштовна.

Цифровізація – нове середовище для бізнесу. Неначе бізнес тисячоліттями будувався в повітрі, а тепер еволюція змушує всіх навчитися жити і в воді. Хтось відчуває себе в цій "воді", як риба, хтось – як цегла. Як не дивно, та для перших, і для других цифровізація може нести багато викликів.

Ми запросили 10 провідних українських експертів, які допомогли сотням українських компаній пройти через трансформацію, поділитися інсайдами інтеграції цифрових рішень вже 27 липня.

Серед них: Андій Колотов (Apple Consulting), Ірина Чернишова (СhangeImpulse), Олександр Юрчак (Асоціація підприємств промислової автоматизації України), Олена Рижкова (Frankl Sense Management), Юрій Качкарда (SKYKILLERS), та інші.
Конференція створена на онлайн-платформі експертних рішень MEREZHA.

Детальніше про проєкт (посилання).

За підтримки ЄБРР та уряду США в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР (інші донори: Італія, Корея, Люксембург, Норвегія, Швейцарія, Швеція, Японія, та ТайваньБізнес - Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР).