strategico.uam@gmail.com
+380 50 312 1208
+380 63 776 7766

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ

Рівненська обласна організація

STRATEGICO: Стратегічні комунікації

Не пропустіть майбутній саміт для стартапів у Берліні

Не пропустіть майбутній саміт для стартапів у Берліні

Не пропустіть майбутній саміт для стартапів у Берліні

Майбутнє України, Берлін, 7-8 червня

Як співпрацювати з українськими технологічними компаніями по всьому світу? Україна має шанс побудувати нову економічну екосистему, виграючи від глобальної присутності українських технологічних компаній, які зараз успішно залучають інвесторів і ділових партнерів з різних країн світу.

"Майбутнє України" — це дводенний саміт, на якому ключові зацікавлені сторони збираються для обговорення ідей, що допоможуть українським технологічно орієнтованим стартапам отримати міжнародне фінансування та доступ до ринку з використанням технологічних талантів в Україні.

Організатори пропонують стартапам взяти участь у конкурсі безкоштовно.

Українська Асоціація Маркетингу є інформаційним партнером Саміту в Берліні. Щоб взяти участь у конкурсному відборі від Української Асоціації Маркетингу, необхідно зареєструватися з промокодом UMA15, заповнивши останній рядок в реєстрації: "Звідки Ви дізналися про конференцію?". Реєстрація для стартапів доступна тут.

Організатори проведуть два раунди відбору.

Переможці отримають можливість безкоштовно відвідати конференцію (2 представники) та виступити з 10-хвилинною презентацією – пітчем – в основній програмі перед аудиторією потенційних інвесторів та клієнтів.

Чому подію варто відвідати?

Не втратьте можливість особисто зустрітися з інвесторами, які розглядають цікаві бізнес-можливості з українськими стартапами.

Яка цінність для вас?

Ви отримаєте чудову нагоду виступити протягом 10 хвилин в основній програмі, таким чином, здобути впізнаваність під час конференції.

Де зареєструватися?

Зареєструйтеся зараз: https://whysummits.com/the-future-of-ukraine-summit-berlin-2023/fou-berlin-startup-registration/#reg

Коли крайній термін?

Ви повинні подати заявку до 1 квітня 2023 року для першого відбіркового туру.