strategico.uam@gmail.com
+380 50 312 1208
+380 63 776 7766

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ

Рівненська обласна організація

STRATEGICO: Стратегічні комунікації

"Нам не вистачає таких подій" – мешканці ОТГ про покази фільмів міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії"

"Нам не вистачає таких подій" – мешканці ОТГ про покази фільмів міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії"

У жовтні та листопаді 2018 року мешканці об’єднаних територіальних громад Рівненщини отримали змогу переглянути фільми Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії". Покази кінострічок проходять у селах і містах, що входять до складу ОТГ, за підтримки Українського культурного фонду та Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Об’єднати мешканців уже об’єднаної громади за допомогою емоцій та вражень – це, напевно, і є важлива місія показів фільмів Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії" в ОТГ. Покази триватимуть до кінця листопада у різних населених пунктах Рівненської області.

"Організатор кінофестивалю "Місто Мрії" Українська Асоціація Маркетингу вирішила запропонувати людям у селах інший різновид дозвілля – перегляд кінофільмів великою громадою. Так, щоб всі разом, і щоб потім обмінятися враженнями. Люди приходять на подію не лише заради фільмів. Це чудова нагода для них зустрітися, поспілкуватися, поділитися новинами і планами. Найяскравіші враження від кінопереглядів привезені з Крупця і Мирогощі. Від глядачів отримуємо лише позитивні відгуки про цю ініціативу та фестивальні фільми... Проводимо кінопокази за підтримки Українського культурного фонду та Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування", - розповів директор громадської організації Олександр Гладунов.

У Крупецькій ОТГ, яка об’єднує 16 сіл Радивилівського району, подія відбулася 03.11 у селі Крупець. На кіноперегляди завітали люди різного віку, різних зацікавлень та різних видів діяльності: працівники сфери культури, вчителі, сільська молодь. Опісля вони жваво обмінювалися враженнями з організаторами: "Нам не вистачає таких подій", – саме так відреагували глядачі на покази фільмів кінофестивалю.

У Мирогощанській ОТГ, Дубенський район, кінопоказ відбувся 02 листопада в аграрному коледжі. Розворушити студентів виявилося найважчим завданням – однак це вдалося. Молодь прийшла подивитися цікаве кіно. І саме тут приховано складність. Адже кінофестивальні фільми зазвичай специфічні, розраховані на експертне око. Проте глядачі залишилися задоволені та сприйняли довгий комедійний фільм просто, щиро і весело.

Де відбудуться наступні покази фільмів кінофестивалю – уточнюємо з керівниками громад. Раніше, 25 вересня, у Рівному відбувся круглий стіл "Культурний діалог між регіонами України, сприяння розвитку громад". Захід пройшов у рамках ІІІ Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто Мрії" за підтримки Українського культурного фонду та Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Понад 50 учасників, у тому числі представники об’єднаних територіальних громад області, поділилися своїм досвідом щодо розвитку культурного сектору та як їм вдається долати перешкоди й вирішувати проблемні питання. Тоді ж організатори попередньо анонсували позафестивальні покази фільмів в об’єднаних громадах.

Наталя Богданець,

прес-служба Кінофестивалю

(063) 776-77-66, natalabogdanets@gmail.com