ВІДОМИЙ БІЗНЕСМЕН ЗАПРОШУЄ ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ НА ДІЛОВИЙ СНІДАНОК


Відомий бізнесмен Рівненщини та громадський діяч Михайло Корилкевич запрошує власників бізнесу на діловий сніданок. Тема події - управління родинним бізнесом. Бізнес-сніданок пройде 20 листопада, з 09:30 до 10:30 в м. Дубно, Рівненська область,  у ресторані готелю "Антік Хаус" (м. Дубно, вул. Замкова, 17). Повідомлення про подію Михайло Корилкевич розмістив у Facebook

Під час сніданку Михайло Корилкевич розповість про особистий досвід і напрацьовані механізми управління сімейним бізнесом, а також про результати участі у 28-ому Глобальному Саміті Асоціації власників сімейних компаній.

Важливі проблеми, що виникають під час управління сімейним бізнесом:

-        як поєднати родинні стосунки та розподіл управлінських повноважень?

-        як підготувати дітей і молодих людей до активної участі в сімейному бізнесі?

-        як уникнути конфліктів під час передачі управлінських повноважень від старшого покоління до молодшого?

-        які існують переваги і загрози для розвитку сімейного бізнесу?

Унікальний досвід та практичні поради – ось чим родина Корилкевичів готова поділитися з Вами як учасником бізнес-сніданку.

Увага: попередня реєстрація обов’язкова. ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.

З огляду на обмежену кількість місць, перелік учасників формуватиметься відповідно до хронологічної черговості реєстрації. Більш пізні заявки на участь можуть бути відхилені.

Реєстраційний внесок становить 200 грн. Оплата на місці. Телефон для довідки: 096 948 82 75.


Для довідки

Михайло Корилкевич є членом Family Business Network Ukraine (Асоціація власників сімейного бізнесу), постійно відвідує події Асоціації як в Україні, так і закордоном. Під час таких заходів учасники - представники родин, які розвивають свій бізнес в наступному поколінні, діляться практичним досвідом ведення родинного бізнесу, передачі бізнесу наступному поколінню (дітям, онукам тощо) і т.ін. Михайло Корилкевич перейняв управління родинним бізнесом від свого батька - Данила Корилкевича, і зараз залучає власних дітей до питань управління.