НАЗВАНО ПРІЗВИЩА АДВОКАТІВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКІ ПОСІЛИ ПЕРШІ 10 МІСЦЬ У РЕЙТИНГУ – ПІДСУМКИ ДОСЛІДЖЕННЯ, ПРОВЕДЕНОГО ФОНДОМ "ЛЮБІТЬ УКРАЇНУ"


У серпні 2017 року аналітичний відділ благодійного фонду "Любіть Україну" здійснив дослідження з метою визначення кращих адвокатів Рівненщини. Про це йдеться на сайті фонду.

Дослідження проведене у формі експертного опитування з жорстко заданою структурою. Респондентів було обрано з числа адвокатів Рівненської області за методом "снігова куля". Всього опитано 73 адвокати з Рівного, Дубна, Сарн, Костополя, Млинова. Похибка вибіркової сукупності не перевищує 1,5%.

У підсумку, найвищі позиції в рейтингу кращих адвокатів Рівненської області розподілилися наступним чином:

1. Павло Луцюк

2. Володимир Гнатущенко, Світлана Сурікова (розділили 2-гу сходинку; набрали однакову кількість балів за оціночною системою, що застосовувалася в дослідженні)

3. Володимир Цуняк

4. Микола Бляшин

5. Сергій Удовиченко

6. Олена Курганська

7. Михайло Давидюк, Віктор Ногачевський (розділили 7-ме місце; набрали однакову кількість балів за оціночною системою, що застосовувалася в дослідженні)

8. Олександр Бражніков; Микола Луцюк, Сергій Шилан (розділили 8-ме місце; набрали однакову кількість балів за оціночною системою, що застосовувалася в дослідженні)

9. Леся Бондарчук

10. Тетяна Блащук; Руслан Камінський; Ярослава Орловська; Світлана Рудика (розділили 10-ту сходинку; набрали однакову кількість балів за оціночною системою, що застосовувалася в дослідженні).

Аналітичний відділ благодійного фонду "Любіть Україну" здійснює оцінювання фахівців, вивчення тенденцій та аналіз проблем у різних сферах соціально-економічного життя Рівненської області та України.