Під час бізнес-форуму в Рівному відбулися Управлінські двобої


07 жовтня у Рівному, в рамках бізнес-форуму "Велике Рівне. Інвест-потенціал", відбулися Управлінські двобої. На подію завітало багато учасників – бажаючих випробувати соціальну технологію Володимира Тарасова "Управлінський поєдинок", покладену в основу Управлінських двобоїв (фотогалерея). Ведучим події був Михайло Корилкевич – управлінець з багаторічним досвідом, інвестиційний менеджер та громадський діяч.

Під час бізнес-форуму в Рівному соціальна технологія "Управлінський поєдинок" була презентована вперше в країні. 

"Управлінський поєдинок" – це два раунди переговорів, які проводять два учасники в рамках ігрової ситуації. Хоча умови ситуації задані, але вирішення ситуації цілком залежить від учасників. Гравці, що проводять поєдинок, мають змогу опанувати прийоми переконання опонентів у рамках етичних норм.

Ця соціальна технологія базується на двох засадах: етичний кодекс та стратагемні принципи поєдинків, вона успішно втілюється в процес підвищення кваліфікації управлінських кадрів Талліннською школою менеджерів протягом останніх 25 років. Під час гри навчаються і гравці, і судді.

Щоразу за участю різних гравців вирішення ситуацій різні та дуже повчальні. За 30 хвилин гри учасники переживають і осмислюють події, які в реальному житті тривають місяцями або роками! Найголовніше, вони отримують унікальну можливість поглянути на себе збоку, адже кожен суддя детально розповість про свої враження від гри.

Здобути майстерність та навики стратагемного підходу до вирішення конфліктів прийшли близько 30-ти учасників. Як це було - дивіться тут: 

 

25-26 листопада в Рівному відбудеться другий етап бізнес-форуму "Велике Рівне. Інвест-потенціал". Зареєструватися як учасник можна на САЙТІ БІЗНЕС-ФОРУМУ.