Про проект "STRATEGICO"


Сайт http://strategico.com.ua заснований і підтримується Рівненською обласною організацією Всеукраїнської громадської організації "Українська Асоціація Маркетингу".

Аналітична група "Стратегіко" - це проект  РОО "Українська Асоціація Маркетингу" у партнерстві з ТРК "Ритм", Інтернет-проектом http://itferma.com, іншими організаціями, та професіоналами у сфері маркетингу і менеджменту.

Рівненська обласна організація ВГО "Українська Асоціація Маркетингу" об’єднує практичних працівників у галузі ринкової діяльності (маркетологи, соціологи, менеджери, підприємці), а також науковців та студентів відповідних спеціальностей.

Метою діяльності Асоціації є представлення та захист інтересів її учасників, сприяння розвиткові різних аспектів ринкових відносин в Україні. Основними завданнями РОО УАМ є вивчення, узагальнення, пропаганда та впровадження світового й вітчизняного досвіду діяльності у маркетингу, менеджменті та інших сферах суспільної діяльності, в т.ч. у соціології, політології, екології; проведення ринкових та соціологічних досліджень, сприяння у створенні    належної    законодавчої    бази, надання практичної допомоги громадським організаціям та ініціативам, підприємцям, керівникам підприємств у галузі вдосконалення ринкової діяльності, організаційного розвитку, стратегічного управління та налагодженні комунікацій з цільовими аудиторіями.

Ключові реалізовані проекти: "Захист економічних прав жителів м. Рівне" (НДІ за рахунок коштів Фонду Ч. С. Мотта, 2003),  "Свідомий вибір"  (USAID, 2007), "Підтримка підприємництва в трьох районах Рівненської області" (Фонд Євразія, 2004-2005),  "Виявлення та протидія корупції у взаємодії підприємців та органів влади в малих містах та селах Гощанського та Сарненського районів Рівненської області" (Management Sistem International  за рахунок коштів, наданих USAID, 2007), "Впровадження наукових розробок екологічного та соціально-економічного спрямування" (ОБСЄ, 2006-2008), "Поширення досвіду екологічного будівництва" (Посольство Канади в Україні, 2010 р.).

 

 


strategico.com.ua - Про проект "STRATEGICO"