Коли закон читають - спокійно діти сплять...


04 вересня у Рівному відбувся круглий стіл на тему "Можливості та проблеми участі нових політиків у місцевих виборах". Олексій Горецький, провідний експерт з виборчого законодавства та директор РОГО "Комітет виборців України" зробив змістовну доповідь щодо нового закону про місцеві вибори.

Попри юридичну точність коментарів та дипломатичну виваженість оцінок, Олексій зумів подати норми закону не без тонкого гумору, допомагаючи присутнім розібратися,  "хто кому рабінович", і коли  "комісія робить шахєр-махєр". Окрім того, доповідач запропонував цікавий спосіб застосування нового закону – якщо його читати дітям увечері,  то вони, зі слів експерта, миттєво засинають.

На жаль, під час круглого столу не було обговорено, чи не накладає закон нові обмеження на форми і методи політичної агітації, порядок управління фінансами виборчої кампанії, передвиборчої реклами та інших практичних аспектів, які цікавлять технологів… А виборча кампанія вже розпочалася, це було помітно навіть неупередженим оком учасника заходу.

 

Наталя Богданець,

для Аналітичної групи "Стратегіко"